Pergola EASY

*

Ręczne sterowanie

Pergole do powierzchni 25mkw. standardowo wyposażone są w mechanizm do ręcznego sterowania.

*

Sterowanie elektryczne

Silnik ze sterowaniem radiowym jest oferowany w podstawowej cenie w pergolach powyżej 25mkw. Gwarantuje cichą, niezawodną i szybką pracę.

.

Czujnik wiatru

Automatycznie chowa pergole gdy siła wiatru przekracza zadaną prędkość.

0

Sterowanie radiowe

Pilot do sterowania silnikiem i oświetleniem w zaawansowanych modelach z funkcją światła.

Model bez podpór z prostymi profilami. Pergola EASY nie posiada stojących podstaw, dlatego umieszczana jest pomiędzy dwoma przeciwległymi ścianami. Doskonałe rozwiązanie dla ochrony przed słońcem i opadami do montażu na elewacji budynku.

Tkanina najwyższej jakości

Tkanina dla pergoli to wysokiej jakości tkanina PVC stworzona specjalnie dla technologii cieniowania. Materiał ten nie przepuszcza światła, co daje nam wyjątkowy komfort zwłaszcza podczas gorących słonecznych dni.

W bazowej cenie uwzględniony jest materiał PVC typu PRECONTRAINT 602 BLOCKOUT pokryty poliestrem 1100 Dtex HT w kolorze białym lub waniliowym. Za dodatkową opłatą dostępny jest cieńszy, matowy rodzaj tkaniny TEXOUT OPATEX w kolorach antracytowo-beżowy i burgundowo-beżowy. Oprócz wyżej prezentowanych kolorów dostępne na zamówienie są kolory z palety RAL wg cennika dostępnego przy ‚dodatkowych opcjach’ każdej z pergoli.

Pergola EASY nie ma wsporników, dlatego jest umieszczana pomiędzy ścianami lub w innym niestandardowym miejscu. Przy tego rodzaju pergolach, puste powierzchnie w prosty sposób mogą być przekształcone w struktury zapewniające ochronę przed deszczem i słońcem.

**inne wymiary dostępne na żądanie

Legenda:

H – maksymalna szerokość profili aluminiowych od podłoża

h – najwyższy punkt rozłożonej tkaniny PCV

D – pozioma szerokość pergoli

L – odległość zewnętrzna profili aluminiowych (2,500 – 13,000mm)

l – szerokość uchwytów przy zamkniętej tkaninie PVC

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy otwarci na wszelkie inne rozwiązania. Wykonujemy nowe poszycia oraz modernizujemy i naprawiamy istniejące. Prosimy o skorzystanie z formularza lub kontakt bezpośredni.
Kontakt

4 + 13 =

SunLove.pl Sp. z o.o.

Zadaszenia, Zasłony, Ochrona przed Słońcem

E-mail: biuro@sunlove.pl Tel. + 48 509 739 259