Pergola SOLITAIRE

*

Ręczne sterowanie

Pergole do powierzchni 25mkw. standardowo wyposażone są w mechanizm do ręcznego sterowania.

*

Sterowanie elektryczne

Silnik ze sterowaniem radiowym jest oferowany w podstawowej cenie w pergolach powyżej 25mkw. Gwarantuje cichą, niezawodną i szybką pracę.

.

Czujnik wiatru

Automatycznie chowa pergole gdy siła wiatru przekracza zadaną prędkość.

0

Sterowanie radiowe

Pilot do sterowania silnikiem i oświetleniem w zaawansowanych modelach z funkcją światła.

 Pergole SOLITAIRE to pergole wolnostojące – idealne do ogrodów, restauracji czy nawet miejsc publicznych takich jak parki. Komfortowe dzięki przestrzeni i jasności, piękne w prostocie. 

Powierzchnia świeżego powietrza pod pergolą to 10/7/2,4 metrów (długość, szerokość, wysokość). Model ten może być także zamontowany przy ścianie, możliwe jest też połączenie dowolnej ilości pergoli w celu jej powiększenia. Ten rodzaj pergoli nie umożliwia zamknięcia jej wnętrza – tę opcję posiada Pergola STAND, również dostępna w naszej ofercie.

Tkanina najwyższej jakości

Tkanina dla pergoli to wysokiej jakości tkanina PVC stworzona specjalnie dla technologii cieniowania. Materiał ten nie przepuszcza światła, co daje nam wyjątkowy komfort zwłaszcza podczas gorących słonecznych dni.

W bazowej cenie uwzględniony jest materiał PVC typu PRECONTRAINT 602 BLOCKOUT pokryty poliestrem 1100 Dtex HT w kolorze białym lub waniliowym. Za dodatkową opłatą dostępny jest cieńszy, matowy rodzaj tkaniny TEXOUT OPATEX w kolorach antracytowo-beżowy i burgundowo-beżowy. Oprócz wyżej prezentowanych kolorów dostępne na zamówienie są kolory z palety RAL wg cennika dostępnego przy ‚dodatkowych opcjach’ każdej z pergoli.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy otwarci na wszelkie inne rozwiązania.
Wykonujemy nowe poszycia oraz modernizujemy i naprawiamy istniejące.
Prosimy o skorzystanie z formularza lub kontakt bezpośredni.

14 + 8 =

SunLove.pl Sp. z o.o.

Zadaszenia, Zasłony, Ochrona przed Słońcem

Ul. Krakowska 98

50-427 Wrocław

E-mail: biuro@sunlove.pl  Tel. + 48 509 739 259