Pergotendach - Zadaszenia

Rozsuwane zadaszenie pergoli lub tarasu pozwala na regulowanie nasłonecznienia. Dzięki zastosowaniu jednej połaci otrzymujemy pełną ochronę przed deszczem.

Pergotendach z Falą:

to zadaszenie w którym po rozłożeniu  poszczególne segmenty tkaniny swobodnie opadają tworząc tzw. falę.

 

Pergotendach Prosty:

zadaszenie w którym po rozłożeniu  poszczególne segmenty tkaniny tworzę prostą powierzchnię.

 

Zadaszenia szyte na miarę

Zadaszenia Pergotendach wykonujemy dostosowując wymiar do istniejących pergoli. Szyjemy zadaszenia na podstawie wymiarów podanych przez Klienta lub na życzenie wykonujemy je samodzielnie. Maksymalny wymiar pojedynczego zadaszenia to 5m x 7m.

Elementy zadaszenia i montaż

Zadaszenie mocowane jest do pergoli za pomocą linek stalowych, wszystkie elementy są wykonane ze stali nierdzewnej i aluminium. W komplecie znajdują się niezbędne akcesoria i instrukcja potrzebne do samodzielnego montażu zadaszenia. W razie potrzeby służymy fachową pomocą. Można zamówić zadaszenie z montażem na terenie całej Europy.

Przesuwanie zadaszenia

Pergotendach standardowo przesuwany jest manualnie za pomocą linki. Dodatkowo w ofercie posiadamy napędy elektryczne do przesuwania zadaszenia, sterowane pilotem lub ręcznie. Silniki mogą być podłączone do wewnętrznych instalacji inteligentnych oraz czujników pogodowych.

Czyszczenie i konserwacja

Płótna ORCHESTRA DICKSON-CONSTANT są pokrywane specjalnym wykończeniem, które opóźnia tworzenie i akumulowanie się brudu. Aby nie zniszczyć tej powłoki, czyszczenie tkaniny musi odbywać się zgodnie z zaleceniami. Nigdy nie należy używać detergentów lub innych środków chemicznych.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy otwarci na wszelkie inne rozwiązania. Wykonujemy nowe poszycia oraz modernizujemy i naprawiamy istniejące. Prosimy o skorzystanie z formularza lub kontakt bezpośredni.
Kontakt

5 + 7 =

SunLove.pl Sp. z o.o.

Zadaszenia, Zasłony, Ochrona przed Słońcem

E-mail: biuro@sunlove.pl Tel. + 48 509 739 259